За вовка – по тисячі гривень

обіцяють заплатити у Крижопільському держлісгоспі за кожного знищеного хижака. Про це повідомляє пресслужба обласного управління лісового та мисливського господарства.
Лісівники кажуть, що хижаків у цих краях розвелось забагато. Зокрема, під час нещодавнього обліку диких тварин зафіксували чимало вовчих слідів.
«Надмірна кількість хижаків негативно впливає на стан фауни – вовки знищують багато молодняка копитних тварин, і часто не від голоду, а керуючись хижацькими інстинктами. Ще хижаки часто стають переносниками сказу», – зазначають у лісгоспі.
Наразі Крижопільський держлісгосп виділив кошти для заохочення мисливців: за кожного добутого вовка даватимуть тисячу гривень винагороди, за лисицю або бродячого собаку – по два набої.
А тим часом, минулого року на території Крижопільського лісгоспу було добуто три вовки, сім шакалів, 91 лисицю, 166 бродячих собак, 58 котів, 39 сірих ворон. Цього року вже застрелено 13 лисиць, 29 собак, 9 котів. Одного вовка добули на території урочища Соколівська дача. Там же помічено сліди щонайменше трьох сірих хижаків, що вже забагато для тієї місцевості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені