За кавуни і дині – тепловізор

На “Байрактари” та спорядження для українських захисників збирає кошти вся країна. До справи долучаються навіть діти: одні продають розсаду біля церкви, інші – лимонад на імпровізованих блокпостах, а школярі із села Велика Кісниця Ямпільської громади збирали ягоди, кавуни та дині у фермерському господарстві, щоб заробити на тепловізор.

  • Це історія про те, що діти все розуміють і вміють бути більш жертовними, аніж багато хто з дорослих, – розповідає підприємець- волонтер Андрій Федик. – Мої діти Діана (13 років), Анна (11 років), Валентин (шість років) і дев’ятирічний племінник Владислав працювали кілька тижнів, щоб заощадити необхідну суму… Попри спеку і втому трудилися наполегливо заради досягнення своєї, далеко не дитячої мети… Зрештою, заробили… 30 тисяч гривень! Далі саме цікаве. Питаю: «На що хочете витратити гроші?» – «Тільки на тепловізор!».

Я допоміг юним патріотам знайти тепловізор за 51 тисячу, зі всіма можливими знижками і ще й за старим курсом… Наразі його вже передали військовим… І він поїхав туди, де в ньому була велика потреба… А діти, сповнені великої гордості за свій вчинок, запам’ятають його на все життя і будуть після нашої перемоги  розповідати колись своїм дітям про лиху годину в Україні… 

Віктор Зеленюк. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені