За порушення «сезону тиші» – штраф

«У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)». Таку вимогу містить стаття 39 Закону України «Про тваринний світ».

Особи, які порушать ці вимоги, будуть притягнуті до відповідальності: штраф, який може бути накладений на громадян, становить від 510 до 850 грн, на посадових осіб – від 850 до 1190 грн.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує, що підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. На час «сезону тиші» екоінспекція посилить контроль щодо недопущення підвищеного шуму та неспокою в середовищах масового розмноження та перебування диких тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені