«Збереження життя бійців – моя найбільша нагорода»

Сержант Нацгвардії Антон Ордатій зумів зберегти життя своїх побратимів, отримавши тяжкі вогнепальні поранення. Гвардієць пережив п’ять операцій. На щастя, почувається бадьоро і планує продовжувати службу.

За героїзм і мужність Антон Ордатій нагороджений відзнакою Національної гвардії України – нагрудним знаком «За доблесну службу». Про це розповіли у військовій частині НГУ, що дислокується у Вінниці.

Коли нацгвардійці утримували позиції в селі Солодке Донецької області, ворог, що міцно закріпився у сусідньому селі, почав обстрілювати наших воїнів із мінометів, артилерії та завдавати авіаударів. Незважаючи на щільність вогню, бійці Нацгвардії вправно утримували займані рубежі та зупинили противника. Коли ж сили окупантів почали значно переважати українських захисників, зведений підрозділ Антона змушений був відійти і зайняти більш вигідну позицію для подальшого ведення оборонних дій.

«Найбільше було страшно за побратимів. Ворог почав вести щільний вогонь і не давав нам можливість перегрупуватися. Артобстріл тривав майже три години. Для збереження життя бійців, після отримання наказу командира, ми почали виводити своїх. Особовий склад працював злагоджено, без метушні, й завдяки цьому ми всі повернулися живі. Збереження життя моїх бійців – моя найбільша нагорода», – розповідає Антон Ордатій.

Фото з фейсбук-сторінки в/ч 3008 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені