«Звертайтесь – і вам допоможуть…»

До Управління Держпраці у Вінницькій області звернулась громадянка О. щодо невиплати суб’єктом господарювання заробітної плати за виконану роботу, де вона працювала за наймом близько трьох місяців. Під час розмови із фахівцем Управління Держпраці було встановлено, що дана особа працювала без належного оформлення трудових відносин.

Громадянка О. розповіла, що звернувшись до роботодавця з проханням отримати кошти за виконану нею роботу, між ними виник конфлікт, внаслідок якого працедавцем було травмовано жінці руку. Зароблених коштів жінка так і не отримала! Враховуючи усі обставини, фахівці Управління Держпраці встановили, що особа має всі ознаки постраждалої внаслідок торгівлі людьми!

Управлінням Держпраці було прийняте рішення діяти негайно та спрямувати постраждалу особу до органів соціального захисту Вінницької міської ради, а також до обласної правозахисної організації «Джерело надії», відповідно до дій яких сформовано та направлено пакет документів до Міністерства соціальної політики України, для  встановлення громадянці О. державного статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.

Наразі постраждала отримує комплекс допомоги від ВОПО «Джерело надії» за підтримки  Представництва в Україні міжнародної організації з міграції. Жінці надається психологічна допомога, також родині надано допомогу у придбанні продуктів харчування та засобів гігієни, зроблено кроки задля сприяння її працевлаштуванню.

Шановні громадяни, Управління Держпраці у Вінницькій області закликає вас звертатись за допомогою до служб підтримки постраждалих від торгівлі людьми у разі, якщо роботодавець порушує ваші права, силою примушує працювати, відбирає особисті документи, погрожує чи залякує вас!

Підтримка постраждалих від торгівлі людьми:

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ДЖЕРЕЛО НАДІЇ”:

(0432) 61 22 80; (068) 425 00 70; (067) 135 57 61

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ:

0 800 750 475

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ:

0 800 505 501

527 – безкоштовно з мобільних телефонів

Юлія БЕЛІНСЬКА,

головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ,

міжнародних зв’язків та питань з Євроінтеграції

Управління Держпраці у Вінницькій області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені