Зголосились тисячі добровольців

На Вінниччині триває національна кампанія рекрутингу у «Гвардія Наступу». Її було зініційовано Міністерством внутрішніх справ України з метою формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби країни.

Для того, щоб долучитися до «Гвардії Наступу», громадяни можуть звертатися до Центрів надання адміністративних послуг, перелік яких зазначений на офіційному сайті кампанії https://storm.mvs.gov.ua/

Нещодавно начальник ОВА Сергій Борзов особисто проінспектував роботу одного із ЦНАПів Вінниці, де працюють із добровольцями. Також очільник області поспілкувався з громадянами, які виявили бажання приєднатися до бригад “Гвардії Наступу”.

– Є позитивна динаміка в цьому питанні. Дуже слушно, що набір іде саме в ЦНАПах, адже вони наближені до усіх територіальних громад. – підкреслив Сергій Борзов. – Тут одночасно перебувають представники Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби. Люди, які звертаються до ЦНАПу, мають вибір. Найпоширеніші запитання – яке буде навчання, озброєння, заробітна плата. Але остання не є головною мотивацією, люди долучаються до бригад за своїми особистими переконаннями, головний мотив для всіх українців – знищити ворога. Тисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби звільнити окуповані землі України — аж до Криму. Також варто додати, що міжнародні партнери анонсували передачу Україні новітнього озброєння. Загалом інтерес з боку громадян щодо вступу до «Гвардії Наступу» дуже значний. Усі знають бригаду Національної гвардії «Червона калина», тож великий інтерес люди виявляють саме до неї. 

Співробітники ЦНАПу зауважують, що наразі звертаються досить багато вмотивованих юнаків і чоловіків. А представниця Нацполіції, яка приймає документи у ЦНАПі, розповідає:

 – Найчастіше запитання, яке я чула від претендентів – це чим ви відрізняєтесь від інших? Люди запитують, ми все доступно розказуємо про термін навчання, зарплату. Наголошуємо, що приймаємо кандидатів на роботу в поліцію і що після перемоги вони залишаться в лавах Нацполіції.

Варто зауважити, що кістяк нових бригад складається з офіцерів та солдатів, які мають величезний бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбувається винятково з добровольців, патріотів України.

Загалом у рамках національної кампанії рекрутингу створюється вісім бригад. Добровольцю, який приходить у ЦНАП, пропонують долучитись на вибір відповідно до його мотивації та поглядів.  

Тут також можна подати анкету онлайн. У такому разі з добровольцем зв’яжуться фахівці та нададуть всю необхідну інформацію.

Комплектування бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, готові звільняти українську землю та наших співвітчизників.

Час повертати своє! Разом до Перемоги!

Із сайту Вінницької ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені