Здобули перемоги та визнання

У місті Тарту (Естонія) фінішував престижний традиційний турнір із художньої гімнастики «Miss Valentine». Він вже 28 років поспіль збирає найкращих гімнасток світу з різних континентів. Серед них були і вихованки вінницького клубу «Еліт».

На килим змагання у Тарту виходили близько 750 представниць. Вони представляли близько 40 відомих гімнастичних країн. Серед них – США, Індії, Канади, Нідерландів, Греції, Кувейту, України, Естонії тощо. 

За словами співзасновниці і тренера клубу  «Еліт» Дар’ї Чернякевич, дівчата готувалися до першого міжнародного старту року впродовж трьох місяців.

– У кожному виді програми визначали по вісім найкращих спортсменок, які виходили до фіналів. Вже серед них і розігрувалися медалі, –  сказала Дар’я Чернякевич.  

У віковій категорії 2008 р.н. Соломія Чирка, яка виступає за програмою кандидатів у майстри спорту, пройшла до двох фіналів – у вправах з обручем та стрічкою. Там 15-річна вінничанка посіла високі шості місця. 

У віковій категорії 2012 р.н. Крістіна Щербань потрапила у фінальний етап вправи зі стрічкою, де здобула срібну нагороду.  За словами тренерів десятирічної вінничанки, для неї це був перший серйозний міжнародний турнір.

Також клуб «Еліт» на турнірі «Miss Valentine» представили Єва Пинько (2011 р.н.), Надія Клипайло (2012 р.н.) і Єлизавета Харченко (2013 р.н.).

Володимир ПРИСЯЖНЮК  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені