Змагались дівчата-футболістки

У м. Бар пройшов благодійний футбольний турнір серед дівочих команд. У ньому взяли участь шість колективів із різних міст і районів.

Зокрема, на майданчик виходили господарки поля, а також команди з Ялтушкова, Шаргорода, Мурованих Курилівців, Вороновиці та Вінниці.

Вони грали за коловою системою. Загалом пройшло дев’ять матчів.

Переможців і призерів організатори не виявляли, бо головним пріоритетом стала можливість отримати юним футболісткам ігрову практику.  

На урочистій частині був присутній голова Барської громади Володимир Саволюк, а також представники  обласної асоціації футболу. Всі учасниці ігор отримали подяки за підписами голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова і голови обласної асоціації футболу Ігоря Гатаулліна. А кожній команді подарували  комплект футбольних м’ячів.

– Ми прагнемо зберегти жіночий і дівочий футбол на Вінниччині під час війни. Щомісяця намагаємося проводити футбольні заходи для представниць прекрасної статі в різних містах нашої області. Зокрема, вони вже проходили в Калинівці і Бару. На черзі – благодійні футбольні баталії дівочих колективів у Вороновиці, Шаргороді, Вінниці тощо. Це дасть можливість дівчатам отримувати позитивні спортивні емоції та ігрову практику, – прокоментував спортивний директор обласної асоціації футболу Ігор Павленко.      

Володимир ПРИСЯЖНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені