Зменшення госпіталізацій та збільшення одужань

Останній тиждень як по Україні, так і по Вінниччині зокрема відзначається зменшенням госпіталізацій та збільшенням одужань по коронавірусній хворобі. Чи не найнижчий приріст хворих за останні місяці зафіксували  в області за підсумками неділі 25 квітня – 60. За цей же день тих, хто одужав, виявилося у сім разів більше, ніж захворілих, а також не було смертельних випадків. Але вже за результатами 26 квітня маємо 134 підтверджених випадків захворювання. Нині продовжують хворіти 16319 осіб, з них 577 дітей та 485 медпрацівників. Загальна кількість смертей від COVID-19 – 1473. За тиждень, що минув з виходу газети, ця хвороба забрала життя у 65 мешканців області.

За добу 26 квітня в Україні зафіксували 7915 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, госпіталізували 1650 осіб, померли 432 хворих, одужала 17391 особа.

Єдине, чого побоюються епідеміологи – різкого збільшення кількості хворих після плеяди свят. «Після того, як вінничани та й загалом жителі будь-яких обласних центрів відзначають будь-які свята, а попереду у нас великодні і травневі свята, а також проводи – то через 10-14 днів завжди зростає кількість нових випадків ковіду. Якщо люди не будуть дотримуватись протиепідемічних правил, то ми очікуємо, що на другу половину травня у Вінниці знову буде суттєве зростання хворих на коронавірус», – зауважив, зокрема, директор департаменту охорони здоров’я міської ради  Олександр Шиш. Як це не прикро, але лікарі рекомендують утриматись від святкових відвідувань родичів та друзів, щоб не наражати один одного на небезпеку.

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені