Знай, кому позичати авто…

Схоже, особи у стані наркотичного сп’яніння  стають усе «звичнішими» на наших вулицях. І поводяться все нахабніше, прибавляючи небезпеки.

Минулої п’ятниці близько 22 години на «102» зателефонувала власниця  BMW  і повідомила, що позичила машину знайомому, але він на зв’язок чомусь не виходить. Це авто патрульні й помітили на вулиці Батозькій обласного центру, але з іншим держзнаком. З’ясувати причину таких змін їм не вдалося, бо водій рушив і піддав газу. Щоб відірватися, він неодноразово порушував Правила дорожнього руху. Навіть не зупинився на червоне світло і мчав зустрічною смугою. Для затримання довелося залучити чимало патрульних машин. Нарешті його вдалося заблокувати аж на Малих Хуторах, у провулку Кузнєцова. Зловмисник при затриманні  часто й голосно лаявся, намагаючись переконати, що за кермом був не він.

Зате кількість адмінматеріалів зашкалює: підміна держзнака; відсутність документів на авто; порушення правил дорожнього руху; невиконання вимог поліцейських; керування у стані наркотичного сп’яніння… Хоч у книгу антирекордів його занось! І як такому можна довіряти свою машину?

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені