Знати, щоб рятувати

Рятувальники Вінниччини здійснили дводенне комплексне навчання персоналу та внутрішньо переміщених осіб, які нині перебувають у Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»».

Сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ознайомили учасників тренінгу із видами вибухонебезпечних предметів, роз’яснили присутнім, як діяти у разі виявлення боєприпасів чи підозрілих предметів.

Особовий склад Медико-санітарної частини Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС на практиці та у доступній формі продемонстрував, як надавати першу допомогу людям, які отримали різноманітні травми, характерні зокрема і для бойових дій.

Фахівці Вінницького районного управління актуалізували знання присутніх у сфері пожежної безпеки – нагадали всім вимоги правил користування побутовими електроприладами, відкритим вогнем, довели основні причини надзвичайних подій, а також показали, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. За словами представника адміністрації Центру Олени Царенко, обізнаність персоналу з основами безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану набуває великого значення. А проведене рятувальниками дводенне навчання, безумовно, підвищить рівень безпеки як самих працівників, так і осіб, які сьогодні перебувають у закладі.

Олександр КУТОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені