Знову закортіло вкрасти…

З Оратівської громади отримано повідомлення: в одного з фермерів у селі Кам’яногірка вкрадено засобів захисту рослин на суму 30 тисяч гривень. У скоєнні цього злочину підозрюється 26-річний місцевий житель, який уже мав проблеми з дотриманням законності. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка).

Оце, якщо коротко, і вся інформація. Але оскільки згадувана громада до густонаселених не належить, багатьох людей знаю особисто. В тому числі – і потерпілого фермера Олега  Процюка з Вербівки. Чому б не розпитати про все безпосередньо в нього?

-Той хлопець у цілому непогана людина, – говорить Олег Олексійович, – постійним працівником він у моєму господарстві не був, але час від часу до роботи я його залучав. Роботящий, але має таку поширену ваду як схильність до випивки. Мабуть, через неї і перший раз попався десь в інших краях. Мені шкода було цю бідову родину, хотілось вірити, що він може виправитись, тому й з адвокатом  допомагав. Але все більше наближаюсь до висновку, що поки особа  не «зав’яже» з пияцтвом, вона і брехатиме, і крастиме у будь-кого, навіть у мами рідної, а не лише в тих, хто йому старався щось добре зробити…

Звичайно, то вже були залишки гербіцидів. Він бачив, що я з ними направився  в рідну Кам’яногірку, і здогадався, що зберігатиму їх у батьківському погребі. Мабуть, це під час чергового запою його так «припекло», що не стримався, хоча й знає, що тепер на нього чекає. Якщо чесно, ще й досі остаточно не втрачаю віру, що він зможе порвати з пияцтвом раз і назавжди. Якщо ж ні, то будь-яка доброта не може бути нескінченною.

М. К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені