З днем народження, бібліотеко!

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека (яка донедавна називалась на честь радянського вченого Тімірязєва) у лютому цього року планувала відзначати 115-річчя від дня свого заснування. Проте тоді святкувань, звісно, не влаштовували через повномасштабну російську агресію. Вітання заклад приймав аж 29 вересня під час обласних урочистостей «Премудросте земна, бібліотеко!», влаштованих з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

З ювілеєм та професійним святом бібліотеку вітали представники обласної та міської влади, депутати різних рівнів, письменники, громадськість, військовослужбовці, друзі та користувачі книгозбірні. Почесними грамотами і преміями від департаменту гуманітарної політики ОВА та обласної організації профспілки працівників культури були відзначені кращі бібліотечні працівники області.

Долучились до привітань на адресу колег і директори публічних бібліотек Якушинецької громади Валентина Корнелюк та Вороновицької громади Оксана Юрченко. Прозвучали музичні дарунки від народного артиста України Станіслава Городинського та молодого співака Авака Бабаханяна. А ведучою свята була актриса музично-драматичного театру Марія Левченко.

Директорка Вінницької ОУНБ, голова обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» Лариса Сеник подякувала гостям за теплі слова та привітала всіх колег із професійним святом.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені