З нагоди 30-річчя українського футболу

У конференц-залі готелю «Поділля» пройшла позачергова конференція громадської спілки «Вінницька обласна асоціація футболу». Вів засідання голова ВОАФ Ігор Гатауллін. 

З нагоди ювілею відзнаками УАФ  нагородили місцевих функціонерів гри № 1. Зокрема, керівника команди «Моноліт» (Козятин) Геннадія Ткачука, президента ФК «Липовець» Олександра Чігріна, першого заступника голови ВОАФ Семена Ханука, заступника голови Жмеринської федерації футболу Якова Дерев’яного і футбольного арбітра Сергія Єрмолаєва. Деяких інших найбільш видатних керівників футболу Вінниччини із нагоди ювілейної дати нагородять до кінця року.

Семен Ханук повідомив, що йде із посади першого заступника голови  ВОАФ. На його місце голосуванням затвердили Руслана Осмоловського, який був начальником обласної податкової поліції.  

Семен Ханук нагадав, що був одним із тих, хто у 2007 році разом із нинішнім президентом ВОАФ Ігорем Гатаулліним почав оновлювати роботу цієї громадської організації. Втім, як радник Вінницького міського голови із питань спорту він і надалі сприятиме вінницькому футболу. 

На конференції виступив спортивний директор ФК «Нива» Олексій Свіріда. Він повідомив про підсилення команди досвідченими гравцями і заплановане будівництво клубної бази (завершується підготовка пакету документів). А також поділився планами проведення благодійного матчу 20 вересня. Він пройде за підтримки ФК «Нива» і ВОАФ.

– У цьому матчі разом із «Нивою» візьме участь збірна коміків. Вона складатиметься із представників команд, які виступають у Лізі сміху. Виручені кошти відправимо на лікування онкохворих. Пропонуємо залучати до цього проєкту меценатів, які готові підтримати хворих людей, – сказав Олексій  Свіріда.

Багато часу було присвячено утворенню нових членів ВОАФ в зв’язку із адміністративно-територіальною реформою і децентралізацією. Було ухвалено рішення про виділення безповоротної фінансової допомоги (по 5 тисяч гривень) постійним членам цієї громадської спілки у 2021 році. Раніше вони отримали по п’ять футбольних м’ячів. Також по 30 тисяч гривень від ВОАФ до кінця року отримають федерації футболу новоутворених районів.

Учасники конференції затвердили склад учасників і календар ігор першого кола чемпіонату Вінниччини з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2021-2022 років. Також обговорили хід підготовки Програми розвитку футболу в регіоні у найближчі роки.

Володимир ПРИСЯЖНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені