«З поверненням!..»

З полону росіян визволили 48-річного військового медика Наталю Фіялову з міста Бар на Вінниччині. Жінка служила у 501 окремому батальйоні морської піхоти. Ворог захопив військову на заводі Ілліча в Маріуполі.  

Наталя Фіялова на війні з 2018 року. Жінка не мала медичної освіти, але пройшла курси та стала санітаром. За плечима подолянки п’ять ротацій у гарячі точки.

З грудня 2021 року рятувала побратимів із 501-го батальйону морської піхоти у Широкиному на Донеччині. Саме там і зустріла повномасштабну війну 24 лютого.

У полон потрапила 5 квітня під час оточення заводу Ілліча у Маріуполі. Жінку вивезли до Росії. Спочатку в Таганрог, потім у Бєлгородську, а згодом у Курську область.

Нагадаємо, крайній великий обмін полонених відбувся 17 жовтня. З в’язниць окупантів визволили 108 жінок. З них – 35 захисниць із ЗСУ, 32 – ВМС, 12 – Тероборони, 8 – Нацгвардії, включно з 2 із «Азову», 5 – Державної спеціальної служби транспорту, 4 – Державної прикордонної служби та 12 цивільних. 

Раніше стало відомо, що під час цього ж обміну звільнили бойового медика 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Ірину Стогній з Тульчинського району. Про це поінформувало інтернет-видання «Вінбазар».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені