Казкові розмальовки для найменших

Нову книжку для дітей вінницької авторки Світлани Кравінської презентували нещодавно в Культурному центрі «Галерея XXI».

«Казочки для найменшеньких» видано в рамках обласної програми підтримки місцевих авторів. Це книга-альбом, яка дає можливість не лише насолоджуватися дивовижними пригодами маленьких героїв, а й відчути себе співтворцем і власноруч доповнити казки своїми кольорами. Кожну з трьох десятків цікавих казочок, написаних радіожурналісткою Світланю Кравінською, ілюстровано вишуканими графічними роботами художниці Ірини Прокопчук.

Як розповіла авторка, ці казки, як і тексти її попередньої збірки «Колисаночки», спочатку виходили у світ в аудіоформаті, адже створювалися для радіопередачі «Вечірній дзвіночок». Порадницею у літературній творчості, а згодом і редакторкою книжок Світлани Кравінської стала її колега Зоя Тищенко, теж письменниця і журналістка. А серед героїв казкових оповідей для найменших – донечки пані Світлани Марічка і Яночка, також квіти, вітер, хмаринки, іграшки та загалом усе, з чого складається світ дитинства.

Участь у презентації видання взяли колеги по перу й мікрофону, маленькі та дорослі читачі. Для них лунали казкові історії, музика у виконанні ансамблю сопілкарів «Зернятко» Вінницької дитячої школи мистецтв та пісні вокального дуету «Інтонації».

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені