Китайська компанія планує інвестувати кошти до Вінниці

Днями у Вінницькій міській раді для представників китайської компанії Yutong (Китай) презентували можливості інвестування у Вінницькому індустріальному парку та участі в інноваційно-технологічному парку «Кристал».

Представники від мерії та КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» розповіли гостям про поточний стан соціально-економічного розвитку Вінницької міської ОТГ, переваги ведення бізнесу на її території, а також умови інвестування в індустріальному парку.

– Вінниця системно працює над соціально-економічним розвитком, особливо в частині залучення інвестицій. Команда міської ради докладає максимум зусиль, щоб місто надалі залишалося найкомфортнішим місцем для ведення бізнесу в Україні та було привабливим для іноземних й регіональних інвесторів, − зазначив секретар міськради Павло Яблонський.

Директор КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» Світлана Ярова представила представникам китайської компанії детальну інформацію про переваги інвестування в індустріальний парк. Серед іншого було зазначено, що на його території вже забезпечено усю необхідну інженерно-комунікаційну інфраструктуру для початку ведення бізнесу. Крім того, підключення резидентів парку до комунікацій буде безкоштовним. Під час зустрічі також обговорили перспективи міжкультурної співпраці, освітнього та наукового співробітництва двох країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені