Клас безпеки

У День пожежної охорони в Гайсині відкрили опорний клас безпеки на базі Гайсинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області, який за всіма вимогами та підтримки місцевої влади підготували та відкрили надзвичайники.

Оригінальна форма рятувальників, цікаві конкурси, поважні гості, пізнавальні та солодкі подарунки чекали на перших відвідувачів безпекового простору.

Перший урок у класі провели для учнів Гайсинського ліцею №7. Зустрічали малечу не лише рятувальники, а й показова команда ДЮРП «Сигнал», яка допомогла фахівцям ДСНС провести урок в цікавій ігровій формі. Ліцеїстам та почесним гостям презентували спеціальні тематичні локації за напрямками цивільного захисту, пожежної та мінної тематики, домедичної допомоги, техногенної безпеки та правил дорожнього руху. Дітлахи також мали змогу не лише навчитися цікавого, а ще й отримати подарунки після проходження смуги перешкод на адаптованій відповідно до віку дітей локації.

– Позитивні емоції, посмішки на обличчях дітей, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в превентивній роботі з дітьми. І цього разу ДСНСники вкотре переконалися, що майбутнє наших дітей у надійних руках. Адже безпека та захист молодого покоління є прерогативою сьогодні для всіх – держави, рятувальників, освітян та батьків, – зазначили рятувальники на заході.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені