«Ковідну» тисячу – на передплату газети

Кабмін розширив перелік сфер діяльності для надання можливості одержувачам допомоги придбати послуги у сфері культури, фізичної культури та спорту, освіти, продукцію друкованих засобів масової інформації, товари спортивного призначення, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Голова Національної спілки журналістів (НСЖУ) Сергій Томіленко заявив, що КМУ дозволив витрачати 1 тис. гривень за вакцинацію на придбання продукції друкованих ЗМІ. Відповідна постанова почне діяти з 7 лютого.

– Це важлива новина для сотень українських редакторів і тисяч журналістів, які працюють у редакціях газет і журналів, – йдеться в повідомленні пана Томіленка.

Також він нагадав, що 19 листопада НСЖУ спільно із генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським розпочали лобіювати дозвіл витрачання 1000 гривень на передплату періодики.

Рішення уряду щодо розширення програми «єПідтримка» та включення до неї друкованих засобів масової інформації Томіленко назвав «важливою корпоративною перемогою трьох організацій, які найбільше опікуються в Україні друкованими ЗМІ. Це: НСЖУ, Української асоціації медіа-бізнесу та Асоціації незалежних регіональних видавців.

– Уже провів переговори із відповідальними працівниками «Укрпошти», найближчим часом мають бути напрацьовані практичні рішення і роз’яснення щодо прийому передплати за кошти «єПідтримки», – резюмував Томіленко.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих інтернет-джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені