Козятинське училище зустрічало гостей

Майже півтора століття освітнього досвіду, визнання заслуг та інноваційного підходу у методах навчання на всеукраїнському та міжнародному рівнях, участь в освітніх платформах професійних училищ Європи – усе це про Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту дізналися майбутні абітурієнти, що завітали до навчального закладу на день відкритих дверей 29 квітня.

Педагогічні працівники та здобувачі освіти очікували майбутніх вступників: підготували презентації професій та різноманітні захоплюючі майстер-класи.

Розпочався захід в актовій залі. На сцені про навчання в училищі мовою концертних виступів розповіли його учні – талановиті учасники гуртка художньої самодіяльності навчального закладу. Кульмінацією культурного заходу стало незвичне «дефіле професій» – презентація спеціальностей, яким навчають в училищі, через костюм та коротку історію-рекламу.

– Якщо ви бажаєте отримати безцінний досвід спілкування та пристойний багаж знань, хочете розширити свій кругозір та навчитися долати перешкоди, розставляючи пріоритети у досягненні мети, пізнаючи ази професії, – тоді вам до нас! – звернувся до майбутніх абітурієнтів директор училища Андрій Олексійович Стецюк. – Головна наша задача – підготовка компетентних і грамотних фахівців-практиків, які мають попит на сучасному ринку праці.

Майбутні студенти мали можливість познайомитися із професіями, оглянувши презентаційні виставки та взявши участь у майстер-класах. Найсмачнішими серед запропонованих, звичайно, стали виставка кондитерських виробів та майстер-клас з декорування тістечок. Жіночій половині гостей до душі також припала демонстрація плетіння коси. Хлопці ж із цікавістю розглядали лабораторії залізничних професій із діючими панелями тепловоза та електровоза. Останнім акордом захопливого дня став візит до Музею історії Козятинського училища.

Наталія ЗАЙЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені