Козятинського Соловейка нагороджено бойовою медаллю

Старшого солдата Дмитра Плотніцького, що родом із Козятина, нагородили медаллю «За військову службу Україні». Указ про присвоєння нагороди 30 квітня опублікували на сайті Президента.

Оперний спів і фронт, музика і вибухи – понад рік ці діаметральні між собою поняття поєднуються у житті козятинця Дмитра Плотніцького. Ба більше: хлопець в усьому добивається вершин.

Творчий співочий талант Дмитра Плотніцького земляки знають давно, адже музикою хлопець став займатися ще з п’ятирічного віку. Навчався у Козятинській гімназії №9, після закінчення школи – академічному вокалу у Вінницькому коледжі культури і мистецтв імені Леонтовича. Завжди брав участь у місцевих концертах, виступав на сценах Вінниччини, неодноразово ставав призером і лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів. За незвичайно чистий і яскравий голос, який одразу впізнається з-поміж інших, Дмитра давно називають Козятинським Соловейком та Золотим голосом Козятина.

З червня 2019 року Дмитро служить у структурі Національної гвардії України: спершу на строковій формі у військовій частині 3017, після її закінчення – підписав контракт. Три місяці підрозділ, у якому проходить службу Дмитро, воював на Бахмутському напрямку. Нині боєць на лікуванні у Києві.

Службу співочий гвардієць завжди поєднував із музикою. Від травня минулого року Дмитра Плотніцького знає увесь світ, адже саме Козятинський Соловейко для побратимів виконав прямо на бойових позиціях під час відпочинку для підняття духу пісню про потоплений крейсер «Москва». Відео із виступом оборонця, що поширило «Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України», швидко розійшлося інтернетом.

Історія співочих та військових перемог Дмитра – приклад наполегливості та сили духу українців.

Вітаємо козятинця із заслуженою державною бойовою нагородою! Пишаємося нашим земляком!

Підготувала Наталія ЗАЙЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені