Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Коледжу мистецтв - 65 - "Вінниччина"

Коледжу мистецтв – 65

Днями Вінницький фаховий коледж мистецтв імені Миколи Леонтовича відзначив 65-річчя від дня заснування. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяли заступник голови обласної ради Ігор Івасюк, заступник директора департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ярослав Якубовський, начальниця управління культури та креативних індустрій департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ольга Дернова, керівники закладів культури Вінниччини, викладачі та студенти, пише 24.vn.ua.

    – Ми раді бачити всіх на нашому святі. Попри складні останні роки карантину та війни, ми не зупинялися, постійно рухалися вперед, вдосконалювалися, – сказав директор коледжу Станіслав Городинський. – Дякую всім, хто має стосунок до нашого коледжу, нашим педагогам-ветеранам, нинішнім викладачам і студентам.

    – Сьогодні в мене надзвичайно приємна місія – подякувати колективу закладу та кожному з вас за невтомну педагогічну, плідну творчу працю. Вінницький фаховий коледж мистецтв імені Леонтовича – це перлина, справжня гордість Вінниччини. Ваш заклад відомий не тільки в Україні, але й далеко за межами нашої країни, – зауважив Ігор Івасюк. – А ще мені приємно бачити в цій залі багатьох керівників закладів культури, адже це свідчить про визнання вашої праці, творчості та професійних здобутків. Бажаю якнайшвидшої перемоги та миру, бо людям мистецтва потрібні глядачі та овації. Хочу, щоб вас цінували, поважали та любили. А Вінницька обласна рада завжди готова підставити вам плече підтримки.

Привітали фаховий заклад з ювілеєм також заступник директора департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ярослав Якубовський та начальниця управління культури та креативних індустрій департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Ольга Дернова.

Ігор Івасюк та Ярослав Якубовський вручили викладачам закладу грамоти обласної ради та обласної військової адміністрації за педагогічну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток мистецтва на Вінниччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені