Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Коледж справив гарне враження - "Вінниччина"

Коледж справив гарне враження

Відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» давно вже вважається візитівкою місцевої громади. З усієї України сюди їдуть переймати досвід створення потужної інноваційної матеріально-технічної бази та надання студентам якісних освітніх послуг. І тут справді є чому повчитися!

Минулого тижня у цьому переконалися голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова, які побували в коледжі в рамках цільової робочої поїздки у Бар. Разом з ними до навчального закладу завітав заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Євгеній Дубовий.

Директор коледжу Йосип Кібітлевський провів для гостей ознайомчу екскурсію, коротко розповів про головні напрями діяльності колективу та вагомі здобутки, якими славиться коледж як освітній заклад із більш ніж півстолітньою історією та сучасним, креативним сьогоденням.

Сьогодні у коледжі здобувають фахову передвищу освіту майже сім сотень студентів автомобільно-механічного, дорожньо-будівельного та заочного відділень. Тут готують фахівців за шістьма освітньо-професійними програмами в межах п’яти спеціальностей.

По закінченні навчання здобувачі освіти, відповідно до обраного фаху, отримують кваліфікацію техніка-механіка, техніка-будівельника, менеджера автомобільних перевезень, інженера з безпеки руху, землевпорядника.

Голова облдержадміністрації, оглянувши низку навчальних кабінетів, тренажерну і спортивну зали, тир, студентську станцію технічного обслуговування, зазначив, що освітній простір ВСП «БФКТБ НТУ» справляє гарне враження. Різноманітні яскраві наочні посібники, таблиці, макети, банери створюють в аудиторіях атмосферу змістовності, інформаційної насиченості.

Ексклюзивно коментуючи цю подію для «Вінниччини», Йосип Кібітлевський сказав: «Приємно, що керівник області знайшов можливість відвідати наш коледж. Але за збігом обставин він був дещо обмежений часом, та все ж таки за одну годину спілкування мені вдалося представити навчальний заклад у найкращому вигляді. І це справило очікувано позитивне захоплення роботою нашого колективу. При цьому відчувалося, що Сергій Борзов любить автомобілі і цілком пристойно розбирається в автотехніці…».

Віктор Зеленюк

м. Бар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені