Коли вода дарує людям надію

Комунальне підприємство «Надія Вода» у Мурованих Курилівцях було засноване порівняно недавно – у 2016 році. Майже рік його очолює в.о. директора, хороший керівник і справжній знавець своєї справи Алла Леонідівна Пристаюк.

– Хоч трудовий колектив нашого підприємства невеликий – всього 10 працівників, але кожен із нас робить все можливе, щоб професійно і з належною віддачею забезпечувати свою ділянку роботи, – говорить Алла Пристаюк. – Головне наше завдання – це забезпечення безперебійним водопостачанням сіл Роздолівка, Вищеольчедаїв, Морозівка, Рівне, Жван, Галайківці та Виноградне, а це разом близько тисячі жителів нашої громади. Найбільше людей послугами КП «Надія Вода» користується у селі Вищеольчедаїв, де зараз функціонує два водогони.

Не секрет, що водопровідні мережі у згаданих селах досить застарілі. Тому комунальним підприємством останнім часом проводяться роботи з їх оновлення. Так, встановлено нові насоси для водогонів у Виноградному та Вищеольчедаєві загальною вартістю до 60 тисяч гривень. Поряд із цим ремонтуються старі насоси та обладнання. За рахунок ремонту водонапірної башти у селі Жван, на що використано 110 тисяч бюджетних коштів, вдалося не лише покращити якість водопостачання місцевих жителів, а й збільшити тут кількість абонентів.

Щодо розрахунків за використану воду, то наші споживачі платять по 30 гривень за куб. Такий тариф було встановлено в липні минулого року. Ці кошти, звісно, не покривають всіх витрат. При сьогоднішніх цінах на електроенергію, пальне та різні матеріали вартість куба води мала б складати не менше сімдесяти гривень. 

У такій ситуації ми не можемо обійтися без фінансової підтримки селищної ради. Лише за минулий рік ми отримали майже 600 тисяч гривень цільової допомоги на розрахунки за використану електроенергію та придбання спецобладання.

Колектив підприємства вдячний за тісну співпрацю  і підтримку з боку селищного голови Галини Цибульської,  депутатів селищної ради, старост сіл, де надаються послуги, і, звичайно, мешканцям цих населених пунктів, які, незважаючи на наш нелегкий час, вчасно і добросовісно сплачують за надані послуги.

Володимир САУЛЯК

Муровані Курилівці

На знімку: Алла Пристаюк та бухгалтер Юлія Баланюк 

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені