Коли можливості не обмежені

Бачу ціль – не бачу перешкод. Саме цей принцип взяв за основу життя юнак з Козятина з обмеженими можливостями, який увійшов до паралімпійської збірної України.

За результатами відбіркових змагань та особистих досягнень учня козятинської школи №2 Данила Годлевського зарахували до паралімпійської збірної України з академічного веслування, повідомляє на офіційному сайті Козятинська міська рада. Попри фізичний стан хлопчина з дванадцяти років почав активно займатися настільним тенісом та легкою атлетикою. Щоденні наполегливі тренування дали свої результати – призові місця на обласних, а згодом і на всеукраїнських чемпіонатах. В арсеналі у Данилка численна колекція кубків, медалей та грамот, здобутих на змаганнях різних рівнів.

Здібного, наполегливого та харизматичного юнака одразу ж помітили. Влітку 2021 року Вінницький регіональний центр «Інваспорт» запросив хлопця у спортивно-оздоровчий комплекс у Карпатах. Присутня на спортивних зборах Ірина Кириченко, заслужений майстер спорту з академічного веслування, стала наставником Данила у новому для нього виді спорту. А потім був відбірковий етап до збірної України в Дніпрі, тренування в Туреччині.

Наразі юнак знову збирається до Туреччини, щоб подовжити тренування і готуватися до своїх перших змагань у складі паралімпійської збірної України з академічного веслування. Щасти тобі, Даньку, у нових звершеннях і перемогах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені