Кошти на п’ять інсулінових помп для дітей зібрали учасниці проєкту «Жінка Вінниччини – 2021»

Непросте захворювання – цукровий діабет – вимагає від хворих надзвичайної дисциплінованості та суворо виважених правил і способу життя. Що й казати, іноді таке випробування не по силах і більшості дорослих. А якщо недуга  супроводжує дитину з перших років життя?..

Саша Кобринський – 3 роки, Аня Трач – 5 років, Єлісей Гетьман – 7 років, Настя Борисова – 9 років, Влад Семенюк – 12 років – інсулінозалежні… Аби перевірити рівень цукру в крові, вони  змушені до 30 разів на день колоти собі пальчик. В рази безпечнішим, комфортнішим та  безболіснішим стає життя хворих на діабет, якщо вони можуть користуватися інсуліновими помпами. Проте вони надзвичайно вартісні і тому мало кому доступні. Соціальний проєкт «Жінка Вінниччини» вже шість років поспіль допомагає  юним вінничанам боротися із хворобами і робити їх життя та дитинство безболісним. Організаторка проєкту депутат обласної ради Людмила Станіславенко гуртує навколо себе успішних жінок, які завдяки авторитету та соціальній успішності збирають кошти на потреби юних вінничан, що  потребують серйозної допомоги.

Цьогоріч  було зібрано 134 тисячі гривень на купівлю п’яти інсулінових помп для дітей. Щоб придбати це індивідуальне медичне обладнання, 55 учасниць, яких розділили на 11 номінацій, організовували благодійні заходи та збирали гроші. А  11 березня, в рамках благодійного вечора, організатори відзначили лауреаток та передали кошти на придбання інсулінових помп. Хто вони, героїні нашого часу? Переможницями у номінаціях  стали:

Громадська діяльність / Волонтерство – Студілко Алла, правозахисниця, голова правління ВОПО «Джерело Надії». Співзасновниця притулку для жінок, що постраждали від домашнього насилля. Ініціаторка створення соціального підприємства задля допомоги жінкам.

Бізнес – Зотова Людмила, юристка, кращий співробітник ПрАТ «Миронівський хлібопродукт». Більше десяти років юрист ТОВ КД «Вацак».

Сфера краси – Золотарьова Валентина, кандидат медичних наук, лікар-дерматолог, косметолог вищої категорії, засновник лікарсько- косметичного салону «Мадлен».

Освіта/Наука – Монарх Вероніка, кандидатка с.г. наук, заступниця декана з виховної роботи, викладачка кафедри лісового, садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства факультету агрономії та лісівництва ВНАУ.

Медицина – Дідик Наталія, хірург-офтальмолог вищої категорії та окулопластичний хірург. Започаткувала розвиток естетичної офтальмології в м. Вінниця.

Медіа – Копач Софія, журналістка газети «33 канал», практикує ексклюзивні інтерв’ю, у вільний час розвиває сучасну українську поезію.

Ресторація – Мельник Віолетта, рестораторка, власниця ресторану «Gagarin», благодійниця.

Державна служба – Марущак Тетяна, провідний спеціаліст відділу прогнозування, залучення інвестицій та розвитку курортної галузі управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької РД.

Культура – Сентемон Наталія, директор Вінницького обласного центру культури «Щедрик». Голова ГО «Етномайстерня Коло». Членкиня експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини управління культури і мистецтв ОДА.

Спорт – Боржемська Марина, засновниця першого в Україні інстажурналу Borzhemsky, телеведуча, фітнес-тренер. Адепт здорового способу життя.

Психологія – Нінова Анна, психолог, авторка освітніх та психологічних програм для дітей, підлітків та дорослих. Власниця та засновниця центру розвитку особистості «Харизма».

У спеціальній номінації «Жінка Вінниччини», яка не підлягала голосуванню, відзначили Лесю Самойленко – відому  вінничанку, яка всіляко сприяє розвитку інклюзії в Україні. Усі переможниці також були нагороджені відзнакою ТОП-100 успішних жінок Вінниччини.

Підготувала Юлія РАЗАНОВА [

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені