Крали у… краденому одязі

Якби дві подружки поцупили щось один раз і на цьому зупинилися, то все було б несправедливо. Бо вони могли б не попастися. А ось їхня спроба повторити «успіх» розставила все на свої місця: за свої дії цілком заслужено доведеться відповідати. Втім про все по порядку…

Дві вінничанки віком 17 і 18 років якось зайшли до магазину, що реалізує одяг на проспекті Коцюбинського. Позривавши з етикеток електромагнітні датчики, вони накрали собі одягу і спокійно залишили заклад торгівлі. Це їм сподобалось. Тому наступного разу їхнє зухвальство вже не знало меж.

Натягнувши на себе крадений одяг, вони зайшли до того ж магазину. Облюбувавши чергові речі, почали знову звільняти їх від датчиків. Але цього разу продавчині вже ретельно підготувалися до зустрічі «дорогих гостей». За допомогою камер відеонагляду вони вже вивчили їхні зовнішні дані. Та й крадені попереднього разу в них речі розпізнали. Вийшла така собі майже явка з повинною.

А за цей злочин нині можна відхопити аж до восьми років ув’язнення. Та й кримінальна відповідальність за таке наступає вже з 14-річного віку.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені