Краща спортивна громада

Минулий рік був досить «урожайним» для Жмеринської ОТГ на масові спортивні заходи, серед яких – олімпійські уроки у школах громади, олімпійська зарядка у центрі міста, спортивні вікенди, різноматні змагання та чемпіонати. Вони охопили велику кількість учнівської та студентської молоді й цілі родини жмеринчан.

Саме завдяки цьому, за версією Вінницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Жмеринська громада визнана найспортивнішою серед громад області та отримала сертифікат на суму десять тисяч гривень на придбання спортивного інвентаря.

З цієї нагоди відбулися урочистості, на яких голова Вінницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Павло Хникін вручив нагороду начальнику відділу молоді і спорту Жмеринської міськради, депутату міської ради В’ячеславу Малюшицькому.

– Приємно, що лише за один рік роботи новоствореного відділу молоді і спорту ми досягли таких успіхів, – зазначив В’ячеслав Малюшицький. – Ні в якому разі не зупинятимемося на досягнутому та рухатимемося лише вперед. У планах на 2022 рік провести вдвічі більше заходів, а також залучити до спорту жителів усіх старостинських округів Жмеринської громади.

Як повідомляють в обласному відділенні Національного олімпійського комітету України, переможців визначили шляхом голосування членів виконкому, відповідно завчасно наданих звітів, при обов’язковому використанні відео- та фотоматеріалів, висвітлення у ЗМІ району чи міста обласного значення.

До п’ятірки кращих спортивних об’єднань області увійшли також Немирівська, Томашпільська, Хмільницька та Шаргородська громади.

Віктор Зеленюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені