Культурний фронт тримаємо!

У цей дуже складний час, коли зневіра заходить в серце та мозок не розуміє, як бути далі, що робити, єдине правильне рішення – жити, творити, працювати! Працювати щиро, віддано, з душею і любов’ю до своєї діяльності, тому що наша батьківщина потребує цієї роботи, а також доброго слова, пісні і позитивних емоцій.

Невичерпним джерелом для духовного життя молодого покоління в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту є гуртки художньої самодіяльної творчості: зразковий танцювальний колектив «Колорит», вокальний гурток «Соловейко», літературно-драматичний гурток «Епілог». Завдяки їхній роботі у здобувачів освіти училища насичене та цікаве студентське життя.

Педагогічний колектив на чолі з директором Андрієм Стецюком робить все для того, щоб роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає керівник гуртків училища Наталія Радько. Щороку до державних свят, пам’ятних та знаменних дат проводяться творчі вечори, показові заходи, звітні концерти за участі студентів училища.

Для подальшого розвитку талановитої молоді в училищі є сучасна апаратура, велика актова зала та доступ до неї. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжніми зірками. І тому вони з величезною радістю презентують свої творчі досягнення під час заходів та концертних програм.

Незважаючи на воєнний стан, гуртки продовжують свою роботу задля розкриття нових талантів, збереження національної пам’яті українського народу, популяризації української сучасної та народної культури, виховання патріотів України.

Результатом такої роботи є висока творча майстерність здобувачів освіти, яка підтверджена дипломами та грамотами різноманітних мистецьких конкурсів обласного та міжнародного рівнів. Зокрема, за поточний навчальний рік вихованці гуртків самодіяльної творчості здобули перемоги у таких конкурсах:

– всеукраїнський відкритий Літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість», присвячений Дню героїв Небесної Сотні;

– обласний конкурс патріотичної пісні «Україна єднає нас»;

– всеукраїнський конкурс мистецтв «Жовто-блакитне серце»;

– IV міжнародний дистанційний багатожанровий конкурс «Весняна зірка»;

– міжнародний конкурс талантів ART AVENUE;

– канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості;

– міжнародний конкурс талантів «Євро зима»;

– всеукраїнський інтернет-конкурс «Талановита Україна».

Продовжуємо працювати, ставимо цілі і прагнемо кращого. Наша праця доводить вкотре, що українці – найталановитіша нація на Землі. Тримаємо культурний тил і щиро дякуємо нашим воїнам за можливість працювати та виховувати наступні покоління незалежної України.

Лариса Осіпчук,

 заступник директора Козятинського МВПУЗТ з виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені