Любов до птаства – змалку

Оскільки давно вийшов з того віку, коли виготовляють годівнички для птахів, щозими обмежуюсь підвішуванням шматочків несоленого сала на нитці до гіллячки, що заглядає у вікно робочого кабінету. Тому з синичками дружу здавна.

Працюю якось і заодно милуюсь їхньою жвавою зграйкою, як зателефонували «в тему» з Райгорода:

-Вихователька нашого дитсадочка Оксана Блідченко організувала дуже цікавий конкурс на кращу годівничку для птахів. Його з інтересом сприйняли і дітки, і їхні батьки.  Вистачало серед їхніх виробів справжніх витворів мистецтва. Інші ж – вражали своєю практичністю, надійністю. А головне – малюки вже засвоїли, що взимку годівнички ніколи не мають бути порожніми. Вже й підсумки конкурсу урочисто підбили. Звісно, хтось спершу переживав, що не став чемпіоном, але врешті перемогла дружба.

В очільниці колективу Тетяни Баранової цікавлюсь призерами. Переможницею стала разом зі своїми помічниками Мілана Олійник, друге місце – у Тимофія Міченка, третє – в Олександра Скрипніченка. Усім їм вручено медалі відповідного рангу. А ось солодкі нагороди дісталися всім учасникам, бо вони їх заслужили.

Микола КАВУН

Фото працівників дитсадка і автора

Гайсинський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені