Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
 «Лікар для села» на медмобілі - "Вінниччина"

 «Лікар для села» на медмобілі

У Хмільницькому районі триває благодійна програма оздоровлення та діагностики для сільського населення «Лікар для села».

На запрошення благодійного фонду Миколи Філонова «Український Альянс», соціальну ініціативу благодійного фонду «МХП-Громаді», яка успішно реалізовується в інших районах Вінниччини, провели й для мешканців Хмільницького району.

– У найвіддаленіші населені пункти області прямує медмобіль, щоб обстежити людей. Такою нагодою уже скористалися понад 1 500 мешканців колишнього Козятинського, Калинівського та Хмільницького районів, – повідомляє видання «Вінниця Прес-Поінт». – У кожному селі до лікарів приходять від 50 до 150 людей різного віку. Благодійна програма «Лікар для села» дуже популярна серед сільського населення. Люди дякують за увагу лікарям та просять приїздити частіше.

Як розповідає очільник БФ «Український Альянс» Микола Філонов, попри те що більшість зусиль фонду спрямовано на підтримку військових, фонд разом з партнерами постійно шукає можливість допомагати мешканцям області, які потребують підтримки.

– Під час війни особливої уваги потребують люди похилого віку та дітки. За підтримки наших партнерів наразі тривають декілька благодійних програм. Спільними зусиллями ми забезпечуємо школи району спортивним інвентарем. А також займаємось надзвичайно важливим, в першу чергу для людей похилого віку, проєктом «Лікар для села». За минулий місяць в межах цього проєкту ми відвідали понад 27 населених пунктів. І загальна кількість людей, які пройшли обстеження – понад півтори тисячі, – каже Микола Філонов. 

Селяни також просили звернути увагу на необхідність флюорографічного обстеження. Кажуть, такої послуги не отримували уже давно. А тим часом після спалаху коронавірусу проблеми з легенями є в багатьох. Популярністю користуються й послуги терапевта, офтальмолога та фахівців УЗД.

За словами офтальмолога Анастасії Зубрицької, команда «Лікар для села» працює з листопада минулого року. За цей час побували в Київській, Сумській, Хмільницькій та Вінницькій областях. У кожному селі, а їх медики об’їхали чимало, за результатами огляду надають рекомендації пацієнтам та радять, до яких профільних лікарів звернутись для подальшого лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені