Лікувалися творчістю

У перший день літа у Вінниці для діток з цукровим діабетом організували два майстер-класи. Окрім цього, планується продовження такого заходу ще 6 червня (через велику кількість охочих взяти в ньому участь). Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на допис у соцмережі Фейсбук організаторки заходу Інни Семенець.

– Радість в очах дітей – найкращий результат і нагорода. Величезна вдячність кожній людині, яка подарувала нам ці години щастя, радості, натхнення і творчості, – зазначила у своєму дописі пані Інна.

Завдяки допомозі небайдужих на проведення майстер-класів зібрали 13700 гривень. Залишок коштів планують витратити на закупівлю фарби, щоб розмалювати стіни у кімнаті відпочинку для діток в Обласному дитячому центрі психічного здоров’я Вінницької психоневрологічної лікарні імені академіка Ющенка.

Окрім цього, роботи діток виставлять на аукціон, який триватиме  1-7 червня. На Фейсбук-сторінці Вінницького обласного дитячого центру психічного здоров’я  до  кожного  зображення  виробу ті, хто виявлять бажання його придбати, повинні написати свою грошову пропозицію. Ці кошти також підуть на розпис стін відділення.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото: Інна Семенець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені