Лікують, рятують, допомагають!

Фахівці Медико-санітарної частини вінницьких рятувальників продовжують медичне забезпечення піротехнічних підрозділів (зокрема й вінницького) ДСНС України на звільненій від ворога території Херсонської області.

Зокрема, очолює групу фельдшер амбулаторно-поліклінічного відділення медико-санітарної частини Центру забезпечення діяльності Антон Панкевич.

За його словами, за необхідності допомога надається також пересічним громадянам, оскільки транспортне сполучення між населеними пунктами ще не налагоджено  повною мірою. Разом із саперами Служби порятунку, які здійснюють розмінування та знищення боєприпасів, наші лікарі пересуваються від одного населеного пункту до іншого. Допомагає нашому медику-рятувальнику водій-санітар амбулаторно-поліклінічного відділення МСЧ ЦЗД Сергій Ковбасюк.

Нещодавно подоляни працювали у Золотій Балці, Осокорівці, Дудчанах, Трифонівці, Трудолюбівці, Давидовому Броді, Зеленодольську та вщент зруйнованому Високопіллі.

Місцеві жителі начастіше звертаються через проблеми з тиском, травмами, переохолодженнями. Днями вінницькі рятувальники надали допомогу чоловікові, в якого розпочалася ниркова колька. Місцевому жителю зняли біль та призначили лікування.

За період з 3 листопада медики ГУ ДСНС України у Вінницькій області надали допомогу близько сотні людей.

Олександр КУТОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені