Магічний фрукт

Цікаво

Як багато в природі нас оточує унікального, незвичайного, чарівного. Є дивовижні тварини, незвичайні рослини, та й сама природа, незважаючи на весь науково-технічний прогрес, досі залишається незбагненною.

Одне з таких природних чудес – магічний фрукт. Зовнішній вигляд цієї рослини нічим не примітний. Магічний фрукт, або путері солодкувата на смак. Батьківщиною рослини вважаються тропіки Західної Африки. Виростає у вигляді вічнозеленого дерева або чагарнику. Висота дерева може досягати 5,5 метра.

Найдивніше  в цій рослині – ягоди. Через них магічний фрукт найчастіше називають “диво-ягода”. Вони мають довжину всього 2-3 сантиметри довгастої форми і не мають яскраво вираженого смаку, вражають своїм впливом на смакові рецептори людини. Тому досить з’їсти кілька чудових ягід, і вся подальша їжа (кисла, солона і навіть несвіжа) здасться приємною і солодкою.

Той, хто скуштував плоди цього дерева, розповідає, що навіть лимон, який після чудесних ягід був одним махом з’їдений, здається солодким, а кислота, притаманна лимону, зовсім не відчувається. Ефект триває трохи більше години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені