Майже 5,9 мільярда гривень

податків та зборів спрямувала Вінниччина з початку року до зведеного бюджету

Про це повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков. І цей показник на 607 мільйонів гривень кращий минулорічного.

При цьому керівник зауважив, що перевиконання проти січня-квітня 2020 року простежується як за надходженнями до державної казни – майже 251 мільйон гривень, так і за платежами до місцевих  бюджетів – понад 356 мільйонів гривень. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів Головного управління ДПС у Вінницькій області, у тісній співпраці з бізнесом регіону.

Микола Суржиков додав, що найбільшого приросту у надходженнях до зведеного бюджету, порівнюючи з минулим роком, вдалося досягти з податку на доходи фізичних осіб – майже 332,2 мільйона гривень, з податку на додану вартість – близько 188,6 мільйона гривень та плати за землю – близько 54,4 мільйона гривень.

Підсумовуючи роботу 4-х місяців поточного року, очільник ГУ ДПС у Вінницькій області зазначив, що наповнення бюджетів податковими платежами, що перебувають у зоні відповідальності підрозділів Головного управління ДПС Вінниччини, відбувається за рахунок системного підходу до прогнозно-аналітичної роботи, комплексного відпрацювання податкових ризиків, зусиль із легалізації «тіньових» зарплат та зайнятості населення при відсутності будь-якого тиску на бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені