Майстри гумору в гостях у воїнів

У повній бойовій готовності перебувають воїни полку зв’язку Повітряних Сил України. Багато з них виконували військові обов’язки у зоні бойових дій. 31 січня 2023 р. група учасників Вінницького куреня гумористів імені Степана Руданського виступила перед воїнами полку зі своїм творчим звітом.

На цей раз свої сатирично-гумористичні твори прочитав для воїнів відомий поет, сатирик і гуморист, лауреат декількох літературних премій Віктор Цимбал. Це додало воїнам хорошого настрою і посилило впевненість у перемозі над рашистськими загарбниками.

Тепло зустріли і поетесу Зою Красуляк, лауреатку премії імені Степана Руданського, яка прочитала свої веселі вірші. Вона, до речі, вже не раз виступала не тільки в цій залі, але й перед бійцями на передовій.

Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, лауреат премії ім. Степана Руданського, ведучий заходу Віталій Кирницький прочитав патріотичні вірші класика української літератури Степана Руданського та інших майстрів гумористики України. З цікавою, змістовною естрадною програмою виступив наймолодший член Куреня гумористів, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т. Шевченка та лауреат літературної премії ім. Павла Добрянського Дмитро Кирницький.

Воїни довго аплодували, не відпускаючи гостей. Але час був обмежений і виступи можна було порівняти з залпами ущипливого сміху над загарбником. Це імпонувало воїнам. Всі залишали залу з хорошим настроєм.

Леонід КУЦИЙ,

письменник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені