Малюк-рекордсмен

Малюк з Вінниці у дев’ятимісячному віці вже встановив рекорд України. Маленький Данило Коваленко відростив волосся небаченої досі довжини, повідомляє u-news.com.ua.

Керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова зазначила, що складається враження, ніби на хлопчика одягнули перуку, але це його натуральне волосся. Цікаво, що ні в тата, ні в мами хлопчика змалечку такого густого й довгого волосся не було. Чим це зумовлено в дитини – батьки не знають.

– Думаю, хлопчику більше пасує ім’я не Данило, а Лев, – висловила думку Лана Вєтрова. – Волосся дитини ми заміряли відповідно до міжнародних правил, і його довжина склала 20 сантиметрів.

Варто нагадати, що ще у 2019 році киянка Олена Корзинюк встановила світовий рекорд. Тоді вона мала найдовше волосся у дитячій категорії рекордів України – майже два з половиною метра. Від народження її кучерів жодного разу не торкалися ножиці. Перед замірюванням волосся та встановленням рекорду пасма дівчинки приводили до ладу протягом години 5 перукарів. За міжнародними правилами волосся потрібно було розчесати, вирівняти та обробити спеціальними засобами, щоби те не ставало хвилястим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені