«Мені не соромно підмітати вулиці…»

Надія з Херсону разом зі своїм чоловіком – приватні підприємці, які все своє життя займалися городництвом та садівництвом. Вони постачали по всій Україні херсонську цибулю, кавуни, дині, картоплю, перець, помідори та огірки… Це все було до війни.

Сьогодні жінка і її чоловік прибирають вулиці Жмеринки і кажуть: «Не соромно підмітати вулиці, аби лише у незалежній і вільній Україні!».

Далі плачемо ми, плаче жінка, ми обіймаємося… Пані Надія демонструє свою синьо-жовту куртку, посміхається, і каже, що згодна робити будь-яку роботу, аби лише не під окупацією росіян.

І вона навіть не злиться на жителів вулиці Франка, які безсоромно залишають сміття в пакетах прямо посеред тротуару, бо їм важко донести до сміттєвих баків, які облаштувало управління ЖКГ міської ради за поворотом по вулиці Толстого.

– Мене дуже обурює, що деякі люди настільки не люблять своє місто, що готові залишати пакети зі сміттям прямо в себе під ногами. Ці ж пакети не привезли з іншого мікрорайону, це місцеві ставлять, бо звикли, що тут раніше стояли сміттєві баки. На прохання жителів вулиці Франка ми на кілька метрів перенесли сміттєві баки з тротуару і облаштували там спеціальний майданчик. Але декому важко боротися зі старими звичками…, – акцентує начальник управління ЖКГ Ольга Куленко та висловлює надію, що жителі нашої громади почнуть любити своє місто і для таких людей, як пані Надія, буде менше важкої роботи на наших вулицях.

Дай, Боже, здоров’я і сил цій жінці, її родині, і всім нам – мудрості…

Яна Сладковська,

місто Жмеринка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені