«Ми пам’ятаємо…»

В Ободівській громаді пройшли скорботні заходи з нагоди 80-их роковин початку масових розстрілів німецькими окупантами в Бабиному Яру.

Трагічні події Бабиного Яру вшановуються в Україні на державному рівні. Вони стали свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні факти не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів. Вони завжди живі, так само, як живим є біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Цього скорботного дня Ободівська громада зі співчуттям та болем приєднується до загальноукраїнських скорботних заходів. Адже на території  нашої громади також розташовані поховання жертв Голокосту, зокрема в селах Ободівка, Нова Ободівка та Цибулівка. Відтак, мешканці громади щорічно вшановують своїх безвинно розстріляних у роки війни земляків і покладають квіти до Меморіалів пам’яті.

От і цього разу представники громади разом із сільським головою Костянтином Ременюком і головою ветеранської ради Дмитром Возним  поклали квіти до Меморіалів пам’яті жертвам Голокосту у селах громади, а Дмитро Возний поділився із односельцями спогадами тих часів.

Крім цього, у Публічній бібліотеці Ободівської громади та її філіях проведено тематичні уроки, лекції, бесіди, виставки, експозиції та інші заходи, приурочені трагічним подіям у Бабиному Яру. Також з учнями Ободівської загальноосвітньої школи проведено виховну годину на тему: «Бабин Яр. Пам’ять на тлі історії».

Вікторія ПАЛІЙЧУК

Ободівська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені