Молдовський слід рецидивіста

У селі Степанівка Вінницького району під час крадіжки на залізниці правоохоронці затримали раніше судимого 37-річного громадянина Республіки Молдова. Добре, що затримали, але дуже погано, що ця його крадіжка була вже майже… шістдесятою лише в нашій області!

Впродовж кількох місяців зарубіжний злочинець викраданням релейних котушок із шаф сигнальних установок і трансформаторів наніс збитків Укрзалізниці більш як на пів мільйона гривень. А головне – він створював смертельну небезпеку, бо внаслідок несправності обладнання машиніст не отримував сигнали щодо перемикання колій.

Вразила розмова зловмисника з поліціянтами. Він стверджує, що знав, до яких наслідків могла призвести його діяльність, але йому просто були потрібні гроші. Про те, щоб чесно заробити їх, схоже, і не думав. У результаті йому світить шість років в’язниці. Але дивно виходить: понад пів мільйона гривень збитків нашій не зі своєї волі воюючій країні він уже забезпечив, а тепер ще й наші платники податків мають годувати його? І чому той криміналітет злітається до нас, ніби мухи на мед?

М.К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені