Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Музика допомагає волонтерству - "Вінниччина"

Музика допомагає волонтерству

Юні музиканти зібрали кошти на авто для ЗСУ

Уже сьоме авто, придбане за кошти, що зібрані під час виступів юних музикантів зразкового дитячого духового оркестру Браїлівського будинку культури, відправили воїнам, які боронять українську землю від російських окупантів, про це інформує Жмеринська міська рада.

          Юні музиканти з Браїлова Жмеринської міської територіальної громади разом із музичним керівником Віталієм Тодосюком майже рік активно займаються волонтерством, а музика допомагає їм у цьому. Юнаки вдало поєднують волонтерську діяльність з навчанням: у будні хлопці навчаються, а у вихідні – дарують глядачам чудову музику, незабутні емоції та збирають кошти на підтримку військових.

Авто, яке придбали цього разу, як і попередні шість, назвали «Маестро». Юні музиканти зібрали кошти вже на сім авто для Збройних Сил України.

Якісну оркестрову музику у виконанні юних музикантів впродовж майже року мали змогу почути жителі та гості: Браїлова, Жмеринки, Шаргорода, Гнівані, Бара, Калинівки, Хмільника, Літина, Могилева-Подільського, Хмельницького,  Вінниці та інших населених пунктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені