Навчали безпеки життєдіяльності

На території дитячого табору відпочинку «Я – Маріуполь. Родина» відбулося восьме завершальне заняття з питань цивільного захисту з дітьми та їхніми батьками.

 Під час кожної з восьми змін вінницькі рятувальники навчали співвітчизників, які через війну залишили рідне місто, правилам безпеки життєдіяльності.

На окремих локаціях із дітьми працювали пожежники-рятувальники ДПРЧ-2, піротехніки, водолази і кінологи Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та психологи ГУ ДСНС.

Офіцери прес-служби обласного відомства кожного разу організовували для дітей конкурси, вікторини та караоке, метою яких було в доступній формі пояснити малечі, як правильно діяти в тій чи іншій небезпечній ситуації.

Загалом під час роботи ДТ «Я – Маріуполь. Родина» рятувальники охопили навчанням 940 осіб (387 родин, зокрема 553 дитини). За словами керівника табору Димитрія Голубченка, проведена фахівцями ДСНС профілактична робота є надзвичайно важливою для підростаючого покоління, а тим більше в умовах особливого періоду.

Олександр КУТОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені