Навічно залишився 37-річним

У місті Бар попрощались з Андрієм Каляфіцьким

Ще одне молоде життя поклала на вівтар Перемоги Барська громада. При виконанні бойового завдання в районі оборони  Чернігова загинув Андрій Каляфіцький. Його поховали рівно через дев’ять днів з того часу, як душа воїна піднялася в небеса. В умовах кровопролитних боїв не так просто було доставити тіло солдата до місця вічного спочинку.

З 2014 року Андрій служив за контрактом в інженерному підрозділі. Був учасником бойових дій на Сході України. У цивільному житті вивчився на землевпорядника, але так склалися обставини, що довелося стати захисником рідної землі.     

Із загибеллю Андрія обірвався барський корінь родоводу Каляфіцьких. У своїх батьків він був єдиним сином, а з дружиною Валентиною виховував доньок Христину і Аню.

Домовину з тілом бійця провели від рідної домівки  до церкви Успіння Пресвятої Богородиці, а після відспівування відбулося багатолюдне прощання з Героєм на майдані Святого Миколая.

Не було на цвинтарі людини, яка б стримала сльози, коли з татом прощалися донечки… Не прийде вже він ніколи на цьогорічний випуск до старшої, не проведе до школи молодшу… Не буде радіти онукам…    

Андрій Володимирович Каляфіцький навічно залишився 37-річним. До своїх чергових іменин він не дожив шістнадцять днів. Його рідні, друзі та знайомі пам’ятатимуть  завжди життєрадісним, усміхненим і доброзичливим.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого за Україну воїна. Вічна пам’ять Герою!

Віктор Зеленюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені