Нагорода для Берти

Службову собаку Берту нагородили медаллю «За віддану службу» у Вінниці. Церемонія нагородження відбулася на плацу однієї з військових частин. Про це повідомили на сторінці військової частини 3008 Національної гвардії України.

Перед особовим складом командир частини вручив подяку кінологу та його вірному помічнику службово-розшуковій собаці Берті. Від початку війни вона разом із господарем постійно на службі, допомагає знаходити заборонені предмети – бездоганно шукає зброю та набої. Берта вже три роки служить у військовій частині Нацгвардії. Це її перша нагорода. Утім, власник собаки впевнений, що і не остання. Адже талановита шукачка пройшла навчання та отримала ліцензію на пошук зброї та боєприпасів.

– Перед службовим завданням усі чотирилапі проходили відбір. У німецької вівчарки Берти були найкращі результати. Вона і поїхала у зону бойових дій, де згодом на блокпостах вилучала нелегальну зброю з боєприпасами. У Нацгвардії вівчарка служить майже три роки. І вже встигла відзначитись у своїй непростій роботі, – розповідає кінолог Михайло Варун.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені