Найкращі вечірні пейзажі – у Вінниці

Десять українських міст із найкращими вечірніми краєвидами відзначило у своїй публікації інтернет-видання «ВСВІТІ». На першому місці в цій добірці – фотографії з Вінниці.

«Над Бугом загоряються вогні, чарівний вечір росами п’янить… вечірня Вінниця вогнями міниться…» – співають вінничани про своє місто. Вінниця простяглась вздовж мальовничого берега річки Південний Буг. Тут багато зелені і фонтанів, які стають справжнім видовищем ввечері, коли на воді загоряються кольорові вогні. А відомий світломузичний фонтан «Рошен» називають одним із найкрасивіших у Європі. Центр Вінниці прикрашають старі барокові будівлі, поміж яких курсують трамваї». Так пише про красу нашого міста згаданий інтернет-ресурс, який збирає і публікує «все найцікавіше зі сфер культури, мистецтва, науки та повсякденного життя».

У публікації «Прогулянка вечірніми вулицями. Топ-10 українських міст з найкрасивішими вечірніми пейзажами» використано твори вінницьких фотомайстрів Павла Лебедєва, Вадима Тарасова та автора, робота якого підписана «blog.stanis».

Також у добірці вміщено краєвиди Львова, Кам’янця-Подільського, Одеси, Харкова, Тернополя, Києва, Кременця, Дніпра та Чернівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені