Наколядувала приз

Ані Паньковій зі села Гущинці, що поблизу Калинівки, всього два роки. Але, незважаючи на свій дуже юний вік, вона любить і  вміє співати, а особливе місце в її «репертуарі» посідають колядки. Дитина ще не знає букв, але колядку вивчила, повторюючи за мамою.  Оксана Панькова, мати маленької переможниці, каже, що донька у свої 2 роки та 4 місяці знає аж п’ять колядок та кілька віршів. Аня друга дитина в сім’ї. Разом із старшим братом на свята вони вивчили та колядували різдвяних пісеньок для рідних.

Пані Оксана розповіла, що запис колядки у виконанні Анюти вони робили не для конкурсу, а на згадку для домашнього архіву, але коли дізналися про всеукраїнський аматорський онлайн-конкурс «Колядуй, Закарпаття», то вирішили спробувати й свої сили та надіслали відзняте відео.

У родині Панькових професійно музикою чи вокалом ніхто не займається, тож перемога доньки стала для них справжньою несподіванкою. Колядка Ані мала шалений успіх – її переглянули понад мільйон людей. Маленька колядниця стала переможницею серед двох тисяч учасників конкурсу. Її «Нова радість стала» на момент підрахунку голосів набрала понад 100 тис. вподобайок. За найкраще виконання різдвяної пісні дівчинка отримає приз від організаторів конкурсу – 10 тисяч гривень.

На початку року різдвяно-новорічний конкурс оголосив один із санаторіїв на Закарпатті. За умовами всі охочі могли надсилати відео власного виконання колядок, а переможців визначали за кількістю «вподобань» ролику в соціальній мережі. Всього на конкурс надійшло майже 2000 записів. Організатори конкурсу вже зв’язалися із сім’єю Панькових, але приз вони ще не отримали.                                 

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені