Нам здобувати перемогу разом

Клята війна все ще лютує… Хоча вже весна, вже квітень. Скільки ж нам, українцям, зіпсувала квітучих весен росія! Скільки планів, скільки мрій поламано, скільки захисників і захисниць, людей, дітей безжально вбито, скільки житла зруйновано, скільки біди принесено ворогом, то навіть не в силах підрахувати! Але ми з вами маємо гуртуватися незалежно від того, хто що там би не казав із так званих “диванних” експертів, хто стоїть осторонь “моя хата скраю”, хто втік і нічим не допомагає ЗСУ (не стосується тих, хто з поважних причин виїхав за кордон, натомість допомогу Україні надає постійно), то й Бог їм на розсуд, а нам необхідно здобувати нашу перемогу разом. 

Бійці з Дружківки щиро дякують за резину 245 *55 *19 (комплект 4 шт.) Олександру Кирсті та родині Володимира і Олени Бойчук. Вони і знайшли, і відправили за власний кошт. Дяка, друзі! Колеса вже несуть службу в Донецькій області. Вами велике діло зроблено! Все, що ви робите заради нашої перемоги – це все запишеться у ваших книгах життя і тим паче в історії України. Народ стовідсотково пам’ятатиме своїх героїв тилу. 

Багато крові пролито. Багато. Щодня проливається невинна кров наших людей. Ми, український народ,  знаємо ціну волі, ціну незалежності, ціну життя, і ми за ціною не постоїмо, тому що ціна занадто висока, занадто, а кожне життя наших захисників і захисниць безцінне, а для батьків, родини в першу чергу. 

Бережімо один одного, як зіницю ока. 

І об’єднуймося в одну потужну силу, в одне ціле заради нашої перемоги над агресором.

Тримаймося разом попри всі біди та негаразди!

Світло буде обов’язково! І не в кінці тунелю, а вже посередині, тому що ми не дамо єдиного шансу ворогу нас поставити на коліна. 

Ми переможемо!

Але ще працюємо разом далі невтомно.

Замовлення від наших воїнів надходять щодня. Бо  війна. Але ми з вами по можливості допомагаємо. На превеликий жаль, ми не маємо змоги осягнути і виконати всі потреби наших захисників, але робимо все, що нашому екіпажу з благодійниками під силу і не стоїмо осторонь. Тому просимо вибачення за те, що не можемо всім підряд допомогти. Проблема в матеріальній підтримці, адже гаманці у простих людей не безрозмірні. І війна вичерпує запаси людей.

Одна бригада з фронту потребувала павербанки, а прикордонна комендатура швидкого реагування 17 Прикордонного загону  – біноклі та запчастини до “Ниви”. 

Ми закупили 2 павербанки завдяки волонтеркам-колежанкам Марії Кучковській i Тетяні Оргєв із Швеції, які зібрали потрібну суму для закупки необхідних девайсів. Як завжди дякуємо усім причетним, тому що всі, хто з нами, то небайдужі люди і патріоти своєї країни.

Бійці отримали гуманітарну допомогу з резиною, павербанками, з біноклем, запчастинами та іншими речами і щиро дякують усім допомагайчикам за допомогу. Також дякуємо пану Віктору Якубовському за печиво, чай, консервацію. Бабусі Ніні  – за шкарпетки, присипку та чуттєву записочку для воїнів. А Фонду громади “Подільська громада” на чолі з Оленою Даніловою з м. Вінниця дякуємо за смаколики – енергетичні батончики, каву, чай та ін. За бінокль подяка лине до Леоніда Апостола.

       Разом ми сила!

       Ви – неймовірні! З вами разом нам усе по плечу!

       Працюємо далі і з вірою в ЗСУ та нашу перемогу над ворогом. 

Всім вам дякуємо за кожну гривню і будь-яку допомогу, яку ви надаєте українським військовим.

      Все є Україна!

      Україна понад усе!

З повагою і вірою в нашу перемогу, ваші військові волонтери

Анна Лаврик, Володимир Пунько, Сергій Стангріт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені