Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Наші - кращі! - "Вінниччина"

Наші – кращі!

Збірна команда Вінницької області сягнула неймовірних висот на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. А вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, здобувши три золоті та одну срібну медалі, заслужено стали чемпіонами України, повідомляє vmr.gov.ua.

У цьому турнірі брали участь 70 спортсменів із восьми областей України. Хлопці та дівчата змагалися у трьох дисциплінах та трьох вікових категоріях, демонструючи свою вмілість та наполегливість. У командному заліку спортсмени здобули дві золоті, три срібні та одну бронзову медалі.

Крім того, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 стали чемпіонами України в особистому заліку. Так «золото» завоювали Уляна Пізюк, Олексій Гнатюк та Олександр Богуславський, який до того ж додав до скарбнички срібну нагороду. Ас радіопеленгації – заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, тренер-викладач МДЮСШ № 2 – Сергій Зеленський, поділився ще однією важливою новиною: «Наші переможці вибороли ще й три ліцензії на участь у складі національної збірної команди України на чемпіонаті світу серед юнаків, який відбудеться в Угорщині вже за місяць».

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив важливість представлення нашого міста та країни на міжнародних змаганнях.

– Чемпіонати України – важлива складова змагального процесу, особливо для юнацької категорії, адже на таких турнірах формується загартування спортивного духу та розуміння змагань високо рівня, – зазначив Сергій Краєвський.

Він також нагадав, що Вінниця, за крайніми результати Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine, очолює рейтинг за рівнем надання спортивних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені