Наші на «Голосі»

Вінничанка Вікторія Гнатюк пройшла «сліпі» прослуховування і продовжить участь у вокальному шоу «Голос країни-11» в команді тренерки проєкту Тіни Кароль.

На відбірковому прослуховуванні Вікторія виконала пісню з репертуару Кароль. До неї повернулися два тренери Олег Винник та, власне, перша виконавиця хіта.

Вікторія Гнатюк працює у Вінницькому торговельно-економічному університеті керівником відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів. Тож перші вітання з потраплянням у шоу пані Вікторія отримала від керівництва навчального закладу та колег по роботі.

– Колектив та студентство ВТЕІ КНТЕУ вболіває та бажає Вікторії Володимирівні подальшого успіху на «Голосі». Ми віримо у вашу перемогу та бажаємо реалізуватися на найвищому рівні, – зазначалося у вітанні в соцмережах.

 – Щиро дякую усім за підтримку і теплі слова на мою адресу. Не встигаю ставити вподобайки і відписувати людям слова вдячності за підтримку. Я не можу передати усіх своїх емоцій, але це надзвичайні відчуття: феєрично, круто, піднесено. Я щаслива…. Це мить нереальної насолоди…. Я буду співати для вас, – зазначила Вікторія Гнатюк.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені