Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
На Вінниччині почали колоти бустерну дозу вакцини від ковіду - "Вінниччина"

На Вінниччині почали колоти бустерну дозу вакцини від ковіду

За першу декаду січня вже щепили 790 людей

Хтось з пересторогою ставиться до вакцинації і ніяк не наважиться навіть на першу дозу щеплення від коронавірусу, а хтось, навпаки, з радістю поспішає захистити своє здоров’я третьою дозою вакцини. Нагадуєм, що Міністерство охорони здоров’я України дозволило бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

Як пояснила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяна Бондаренко, для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – «Moderna» або «Pfizer. Це стосуватиметься і тих, хто отримав перші два щеплення вакциною «CoronaVac».

Як повідомляється на сайті  департаменту, для того, щоб отримати бустерну дозу вакцини, можна записатися до найближчого пункту чи центру вакцинації, звернутися до свого сімейного лікаря. Люди, які не можуть пересуватися самостійно, можуть викликати мобільну бригаду додому.

Важливо,  що після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат. Він діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в «Дії» орієнтовно наприкінці січня 2022 року.

За 10 днів нового року «бустер» отримали вже майже 800 мешканців області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені